Poslat komentář: Manželství odsouzené ke zkáze - Kapitola 7

Datum 29.06.2012

Vložil belldandy

Titulek -

Páni, mám chuť se mrknout na originál, jestli se teď nerozvedou? :) Nějak nemůžu uvěřit, že by Severus měl proti rozvodu namítky. Celou dobu se přeci chová jakože nic jiného si nepřeje víc. Ale přitom jedině to, že nebude souhlasit, to teď může zvrátit. Fikce o nuceném manželství s rozvodem na začátku - to by byl tedy originální přístup... :))) -
Záčatek kapitoly byl výborný. Tím myslím Severusovo POV jejich první noci. Tak nějak jsem tušila, že to asi takhle vnímal, ale myslet si to a přečíst si to - je vážně velký rozdíl ... :) Jak se u toho cítil jako násilník. To mělo něco do sebe. Uff... -
Trochu divné mi přišlo to vyjádření, že se dá opravit i něco rozbitého. Řekla bych, že opravit lze jedině něco rozbitého. Nevím, jestli je takové vyjádření už v originále. Řekla bych, že by bylo šikovnější něco jako: "Co je rozbité, to se dá opravit." Nu, návrh ... ale víš jaká jsem šťoura a překladatelka jsi tady ty! :))) - Každopádně na další kapitolu jsem teď hodně zvědavá. - Posílám velké poděkování za překlad.

Zpět na diskuzi