Poslat komentář: Spřízněni kletbou - Kapitola osmadvacátá

Datum 30.12.2012

Vložil belldandy

Titulek -

Jejda, další přehlédnutá kapitola. :)
Jistěže to bylo malinko fluffy, ale kdy jindy než na vánoce by takovou věc čtenář snesl.
Pěkně napsáno, hlavně v tom, jak pěkně to bylo vypointováno. Myslím hlavně tyhle momenty: "Sex byl pořád lepší. Jejich rozhovory stále upřímnější. Každý den se stále víc těšil dolů do sklepení. Každý týden se stále víc těšil na jejich společnou noc. Celý prosinec se těšil na jejich první společné Vánoce. Harry už nemohl popřít, že má Severuse rád." - "A Severuse až vyděsilo, když si uvědomil, co všechno cítí. Jak se mu líbí mít Harryho tak blízko, dotýkat se ho svou nohou a mít jeho ruku přehozenou přes svou. Jak ho láká vtisknout lehký polibek do černých kadeří nebo na měkká růžová ústa. Jak moc touží pohladit chlapcovu hladkou tvář nebo vlasy vonící květinovým šamponem… A jak se těší na to, že se ráno probudí (samozřejmě tvrdý a vzrušený) a spatří Harryho tvář… Severus už nemohl popřít, že má Harryho rád."
Sirius to přijal tak dobře až jsem se místy divila, ale já vím, že to zatím vlastně musí hrát. :) Jo, ten Siriusův rozhovor s Remusem a hned následně s harry - to bylo také krásně vypointováno.
No, Lanevra je spokojená, že dostala ty své obyčejné dárky, já zas, že jsou tam ty neobyčejné. A obě se asi shodnem v tom, že jsme zvědavé, co v těch myslánkách bylo? :)
PS: Tak mě napadlo, že v tom, jak se s Lanevrou místy doplňujeme a místy hašteříme, jsme už skoro jako takový starý manželský pár. No, ale zas tak dlouho se neznáme. :)



Zpět na diskuzi