Poslat komentář: Nejlepší pomsta

Datum 12.05.2018

Vložil sisi

Titulek zoufalá

Jsem zoufalá. Přečetla jsem si první kapitolu tady, dalších jedenáct na stránkách Aknel a tam je také douška, že dál už překládat nezvládá. Patřím k těm čtenářkám, které si libují v kvalitním překladu, bohužel mé prosby a očekávání zůstaly oslyšeny. Mám sto chutí poprosit autority z jedné překladatelské líhně, aby se ujaly této krásné povídky a přeložily povídku pokud možno celou. Jako není poprvé, kdy jeden překladatel odstoupí z různých důvodů od povídky a najde jiného, který překlad dokončí na svých stránkách. Tahle povídka leží již několik let ladem a já nemám sílu snášet disgramatičnost internetového překladače. Úúúú, jednou se stalo, že kapitola vyšla přesně jako z překladače, dokonce i s chybkami. Prosím, kohokoliv, kdo umí překládat a nemá zrovna nic urgentního na stole, aby se ujal Nejlepší pomsty.
Vlastně tady mohu také nabídnout sebe k betování, pokud bude překlad dostupný. S vděčností budu i komentovat znovu každou kapitolu, ať už bude vycházet kdekoliv. Severus jako ochránce a mentor, nebo náhradní otec, je pro Harryho velkým darem. Takový příběh stojí za přečtení a pohladí u srdce.

Zpět na diskuzi