Diskusní téma: FF deník a problém komentářů/hodnocení

Datum 10.01.2013

Vložil mekare

Titulek FFd

bola som na nom trikrat (vratane dneska aby som sa presvedcila ci sa nieco za tie dva roky od posledna zmenilo (nie), dala som si vyhladat par poviedok pri ktorych som bola zvadeva na vseobenejsi nazor, a ani som ich nenasla) (Salazaret-Temné stíny, Fenri-Otrok, ktore zapadaju k druhej nacatej teme debaty)) nic som tam nenasla orienovat som sa vtom poriadnie nevedela (ani nesnazila) s odpustenim ale pre mna uplne zbytocna stranka, aj ked mnohy to vidia inak..
rocia tovoju poviedku citam a mama aj vcelku rada, ale jedna sa o znasilnenie (chapem tvoje argomenty ale to ze je to nutnost a "mensie" zlo s toho nieco ine nerobi (preto milujem temne tiene: pretoze aj ked sa veci robia pre vecie dobro a s odporom pachatela su stale zle a ublizuju), nie ze by som chcela aby si menila poviedku (ci tam ju a mam ju rada, ale nedudem ju milovat)..
niektory ludia proste musia prehliadat (ci schvalne vyhladaval) vystrazne hlavycky aby sa mali nad cim rozculovat, tak to proste maju kdesi zakodovane v dna :-P

Zpět na diskuzi