Diskusní téma: FF deník a problém komentářů/hodnocení

Datum 18.01.2013

Vložil Adelaine

Titulek Re: Re: Vyjádření se k FFD a tak různě ke komentářům...

Já to tak i pochopila, já ho taky považuji za dobrý nápad i dobře provedený, jen prostě je v tomhle kontroverzní. A přesně z toho důvodu, že to není stránka autora/ky, máme pocit, že tam si můžem pustit takříkajíc hubu na špacír. ALe to je o lidech, nakolik si to uvědomí při psaní komentářů. Já jsem se nad FFD taky zamýšlela, proto jsem sem dávala i moje nápady a postřehy, co jsem z něj měla.
Čtenáři jsou strašně nároční a vždycky chtěj víc, než je jim dáno. Ale svým způsobem stejně tak, jako se dá tímhle 'omlouvat', když autor podcení mučení, dá se stejně dívat se i na to znásilnění. Zase si trochu říkám, že není nic lehčího, než si nějakou studii o obětech týrání/mučení/znásilnění přečíst, když už to ve větší míře chci dát do svojí povídky a chci na tom tu povídku vystavět. Ale o to je podle mě ta povídka lepší, když to autor zvládne. A nemusí do puntíku, vůbec ne, jen je tam prostě ten náznak, je tam vidět, že to aspoň nějak řešil, něco. Já vím, mně se to kritizuje, když nic nepíšu, ale chci říct, že autorů, kteří se svojí povídkou zabývají na téhle bázi, si nesmírně cením a vždycky je budu vyhledávat přednostně a známkovat lépe.

Zpět na diskuzi