Poslat komentář: Spřízněni kletbou - Kapitola devětadvacátá

Datum 02.02.2013

Vložil Lanevra

Titulek black-lana.webnode.cz

Tak, já se k něčemu přiznám, chvíli jsem si myslela že dvojčata nejsou vlastně dvojčata, ale Voldemortovi nastražení špehové. Dnes jsem pochopila čím jsou. Něčím daleko horším, jsou Siriusovími pomocníky. :-D
Upřímně, Harry se vážně při rozhovoru o Řádu choval jako dítě. Na druhou stranu si musíme uvědomit že hromada hovadin co vyvedl byla zapříčiněna jeho neskutečnou neinformovaností - kromě toho že je pitomec, nejdřív jedná a až pak myslí. Takže by si konečně mohl tohle někdo uvědomit a podávat mu víc relevantních informací, kdy pokud možno nedokončí každou druhou větu slovy "To bych ti neměl říkat, jsi na to moc mladý".
Na návštěvu u Lupinových (nebo jsou to spíš Blackovi?) se velice těším. Doufám že to bude příjemná kombinace mezi lehkým humorem těch tří a skutečným probráním vážných témat.
U poslední scény jsem velice ocenilo to, že má čeština výraz "Mám tě rád" používaný i mezi milenci nebo manželi. Když totiž řekne Severus "Miluji tě" tak mi to vždycky trne v zubech, zato pouhá "mám tě rád" se mi líbí daleko víc.
No ten konec... ehm, já už jsem jednou psala co si myslím o tom že Severus někam Harryho nosí, ale budiž, takové malé snarry klišé, no. :-D

Zpět na diskuzi