Poslat komentář: Spřízněni kletbou - Kapitola devětadvacátá

Datum 05.02.2013

Vložil belldandy

Titulek -

Doufám, že počítáš stím, že když tak natahuješ tu zapletku stím, co chystají ti tři "pobertové", má očekávání úměrně tomu rostou. Tak až to padne, tk to musí být "bomba" - tak mě napadá, aby to nebyla bomba doslovně, to by jim bylo docela podobné. :)
Ona nejen čeština, ale i jiné jzyky mají možnost, jak si s tímhle pohrát. V angličitině by asi Severus řekl raději "I like you" namísto "I love you". V japonských příbězích se zásadně říká "suki desu" místo výraz "Ai šiteru". Přičemž suke desu znaména něoc jako oblíbená věc, od jídla, přes koníčky až po zamilovaného kluka. Pro Japonce je prý "Ai šiteru" tak silný pojem, že ho za celý život nevylosví. Údajně se vyskytuje jen v milostných popových písních.
Ona s tím nošením může mít Lanevra docela pravdu, ale ... já já mám nějak pocit, že to nošení tak nějak patří k dominanci a já miluju dominantního Snepea :) . A pak - když k tomu jeden připočítá, že jde o patnáctiletého do značné míry podvyživeného hocha, tak i ten kostnatej Severus se snad může jednou překonat. :) A potom si může doplnit eneregii nově získanou čokoládou. :)

Zpět na diskuzi