Poslat komentář: Kouzelné pouto

Datum 14.02.2013

Vložil Coretta

Titulek :-)

Skvělé překvapení :-) Ještě k tobě nechodím tak dlouho, abych si zvykla, že o výjimečných dnech přidáváš perličky... třeba ta vánoční se mi taky moc líbila... (možná ještě víc, což by pro tebe měla být pochvala, vzhledem k tomu, že je z tvé vlastní dílny). Tak další na Velikonoce, pak první máj a Den matek... začátek letních prázdnin se taky musí oslavit... čekají nás světlé zítřky :-)
Jako skoro vždy ses perfektně trefila do mého vkusu, zase taková věc trošku na hraně... A překlad taky povedený, poslední dobou si toho všímám zhruba stejně, jako obsahu a kvality samotné povídky... musíme si vás vážit, za to, že nám to předžvýkáváte :-)
Hodně se mi líbí třeba Harryho umění v Nitrobraně nebo to, co ho učil Brumbál.
Mám takový divný pocit, když lidé (zvlášť Snape) oslovují Harryho "kluku" - vždycky mi to evokuje Vernona Dursleyho, který mu mimo "zrůdo" většinou jinak neříká... nemáte to podobně?
A malinký dotaz, proč Harry Snapeovi tyká? Přijde mi to zvláštní, když za to pak přidává pane a evidentně spolu moc blízký vztah nemají... třeba tady - „Právě jsi mi řekl, že tady umřeme, pane." Asi jsi pro to měla nějaký důvod, vysvětlíš nám ho? :-) Děkuju za překvápko :-)

Zpět na diskuzi