Filmy a seriály

Přestože většina z vás asi uvedené filmy a seriály alespoň zčásti zná, uvádím zde pro inspiraci některé z gay/lesbických filmů či seriálů, které mě zaujaly nebo které považuji za oblíbené... Většinou u filmu najdete i odkaz na trailer a další info, CZ znamená, že film je (podle mých znalostí) dostupný v českém překladu či s českými titulky, i když úroveň překladu může být všelijaká...

P.S. Romantickým duším vřele doporučuji např. mnou milovaný film Surfaři (a pozor, existuje na něj i fanfiction :-), podobně i na některé další filmy či seriály). Naopak třeba Modlitby za Bobbyho jsou spíše smutným filmem, u kterého možná vytáhnete kapesník...

GAY, LESBICKÉ a QUEER FILMY

Zkrocená hora (Brokeback Mountain)stránky filmu (+ trailer) CZ
Drama / Romantický, USA / Kanada, 2005, 134 min
Režie: Ang Lee
Hrají: Jake Gyllenhaal, Heath Ledger, Michelle Williams, Anne Hathaway…

Obsah: Příběh lásky a přátelství od oscarového režiséra Anga Leeho. Film vypráví milostný příběh dvou mladých mužů, rančera a kovboje kteří se poznali v létě roku 1963 a stali se přáteli na celý život. Prožili mnoho radostí i tragédií, díky kterým poznali slabost a sílu lásky.

Surfaři (Shelter)stránky filmu, Wikipedia, trailer CZ
Drama / Romantický / Sportovní, USA, 2007, 88 min
Režie: Jonah Markowitz
Hrají: Trevor Wright, Brad Rowe, Katie Walder, Ross Thomas, Caitlin Crosby

Obsah: Zach je mladý a pohledný umělec. Musí ale zanechat školy, aby pomohl sestře s výchovou nemanželského dítěte. Volný čas pak tráví s přítelem Gabem malováním nebo na surfu. Přijíždí Gabův bratr Shaun, který Zacha velmi zaujme. Zach se musí vyrovnávat nejen se svými životními prioritami, ale také se svou sexuální orientací.

Milk stránky filmu, recenze ČJ, Cinepur ČJ CZ
Drama / Životopisný, USA, 2008, 128 min
Režie: Gus Van Sant
Hrají: Sean Penn, Emile Hirsch, James Franco, Josh Brolin, Diego Luna, Kelvin Yu…

Obsah: Režisér Gus Van Sant a Sean Penn oživili příběh člověka, který je do dnešní doby považován za jednoho z největších mučedníků americké historie. Za svou sexuální orientaci zaplatil tím nejcennějším, co člověk má - životem. Když byl v roce 1978 na Harveyho Milka spáchán atentát, svět ztratil jednoho z nejcharizmatičtějších vůdců a hlas spravedlnosti.

Jsou z nás (The Sum of Us)trailer
Komedie / Drama, Austrálie, 1994, 100 min
Režie: Kevin Dowling
Hrají: Jack Thompson, Russell Crowe, John Polson, Paul Freeman, Ross Anderson

Obsah: Australský film režisérů Geoffa Burtona a Kevina Dowlinga o životě mladého homosexuála Jeffa Mitchella (Russell Crowe) a jeho ovdovělého otce Harryho (Jack Thompson). Oba muži žijí společně a hledají stálé partnery. Harry si podal inzerát v seznamovací kanceláři a Jeff si partnera vyhlédl v gayklubu. Film se soustředí na blízký vztah otce se synem a na strasti a slasti při navazování nových vztahů obou hlavních hrdinů.

Get Realtrailer, Wikipedia CZ
Drama / Romantický, Velká Británie, 1998, 108 min
Režie: Simon Shore
Hrají: Charlotte Brittain, Ben Silverstone, Stacy Hart

Obsah: Šestnáctiletý student Steven má problémy ve škole – rozptylují ho probouzející se homosexuální touhy a vyčerpává ho věčné přetvarování se před rodiči a spolužáky. Jedinou jeho spřízněnou duší je obézní sousedka Linda, která jako jediná ví o jeho románku s nejkrásnějším klukem na škole, atletem Johnem… (podle ČSFD).

Úplné zatmění (Total Eclipse)trailer CZ
Drama / Romantický / Životopisný, Velká Británie / Francie / Belgie / Itálie, 1995, 111 min
Režie: Agnieszka Holland
Hrají: Leonardo DiCaprio, David Thewlis, Romane Bohringer, Dominique Blanc…

Obsah: Pařížský básník Paul Verlaine vede spokojený manželský život v domě rodičů své ženy až do chvíle, kdy do Paříže pozve nadaného básníka Arthura Rimbauda. Ten se hned příjezdu ukáže jako arogantní šestnáctiletý rebel, což však Verlaina na rozdíl od jeho rodiny okouzlí. Intezivní přátelství bohémských básníků se velmi brzy přerodí ve vášnivý milostný poměr.

Modlitby za Bobbyho (Prayers for Bobby)trailer, píseň, stránky filmu CZ
Drama / Životopisný, USA, 2009, 89 min
Režie: Russell Mulcahy
Hrají: Sigourney Weaver, Henry Czerny, Ryan Kelley, Austin Nichols...

Obsah: 70. léta 20. století v USA. Silně věřící matka velké rodiny (Sigourney Weaver) se nemůže smířit s faktem, že jeden z jejích synů Bobby (Ryan Kelley) je gay. I její odmítavý postoj přivede Bobbyho k sebevraždě. Teprve poté se zoufalá matka začne ptát, zda vše, čemu věřila, je pravda… Citlivý i dramatický snímek byl natočen podle skutečné události.

Tricktrailer, Wikipedia CZ
Komedie / Romantický / Hudební, USA, 1999, 89 min
Režie: Jim Fall
Hrají: Tori Spelling, Christian Campbell, Brad Beyer, Kate Flannery, Joey Dedio, Lorri Bagley, Kevin Chamberlin, Missi Pyle, Scottie Epstein

Obsah: Homosexuál Gabriel má poměrně nudnou práci v kanceláři. Přitom miluje muzikály, píše hudbu a texty a sní o tom, že jednoho dne napíše svůj vlastní úspěšný kus. Jednoho dne se vydá do gay klubu, kde ho zaujme mladý go-go tanečník Mark, kterého téhož večera potká v metru. Vydají se spolu do Gabrielova bytu, odkud je ovšem vzápětí vyhodí Gabrielův spolubydlící. A tak se dva mladíci vydávají hledat jiné místo… Na této cestě se však vztah na jednu noc mění… (podle ČSFD – Kosan).

Make the Yuletide Gaytrailer, stránky filmu (CZ)
Komedie, USA, 2009, 89 min
Režie: Rob Williams
Hrají: Hallee Hirsh, Ian Buchanan, Gates McFadden, Steve Callahan

Obsah: Olafovi „Gunnovi“ Gunnundersonovi (Keith Jordan) je 22 let, skončil zimní semestr na vysoké škole a je gay. Na škole to o něm všichni vědí, ale doma ne. Jeho přítel Nathan (Adamo Ruggiero) za ním však neočekávaně přijede na vánoční svátky. (ČSFD – Draugen)

The Conrad Boystrailer CZ
Drama, USA, 2006, 94 min
Režie: Justin Lo
Hrají: Justin Lo, Booboo Stewart, Bruce Blauer, Michael Falls

Obsah: Charlie Conrad je trošku šprt, který se připravuje na univerzitní studium. Jeho matka bohužel náhle zemře – Charliemu se zhroutí všechny plány a upne se na vychovávání svého devítiletého bratra Bena. Vědomě se izoluje od okolního světa a snaží se Benovi nahradit jak otce, tak matku. Ale je jasné, že ve skrytu duše touží po svobodě, lásce a možnosti studovat. Naštěstí se objeví atraktivní tulák Jordan a Charlie si může naplno uvědomit svou potlačovanou sexualitu. O Bena se navíc začne zajímat jejich biologický otec.

Juste une question d'amourtrailer, IMDb, recenze ČJ CZ
Drama, Francie / Belgie, 2000, 88 min
Režie: Christian Faure
Hrají: Stéphan Guérin-Tillié

Obsah: Laurent je třiadvacetiletý mladík, který skrývá svou homosexuální orientaci před rodinou. Bydlí s přítelkyní, aby tak zamezil otázkám rodičů ohledně svého osobního života. Všechno funguje až do té doby než se Laurent zamiluje do Cédrica, který má svůj coming out už dávno za sebou a nechce být jen objektem milostného vzplanutí. Co všechno přimese odhalení Laurentova intimního života a jak těžké je vypořádat se s vlastní identitou a přirozeností, to je tématem tohoto citlivě natočeného filmu. (ČSFD – anniehall)

Mauricetrailer, Wikipedia, o knize ČJ, o knize ČJ CZ
Drama / Romantický, Velká Británie, 1987, 140 min
Režie: James Ivory (podle románové předlohy E. M. Forstera)
Hrají: James Wilby, Hugh Grant, Rupert Graves, Denholm Elliott, Simon Callow, Billie Whitelaw, Barry Foster, Judy Parfitt, Ben Kingsley, Julian Wadham, Helena Bonham Carter

Obsah: Příběh se odehrává na začátku století v prostředí univerzit a vyšší společnosti. Mladý Maurice už jako chlapec pozoruje, že je „jiný", naplno si to však uvědomí až po setkání se spolužákem Clivem. Zamilují se do sebe, Clive si však časem uvědomí, že jejich vztah nemá budoucnost, pokud má dělat úspěšnou kariéru politika. Maurice je zdrcen, nevidí před sebou žádnou budoucnost, ze zoufalství se pokouší o neúspěšnou „léčbu" u iluzionisty. Cliva však stále navštěvuje a při jedné z návštěv se poznává s mladým hajným Alecem. Po počáteční nedůvěře najde právě s ním naplněný vztah. (podle ČSFD – Marci)

Neuvěřitelně pravdivé dobrodružství dvou zamilovaných dívek (The Incredibly True Adventure of Two Girls in Love)trailer, Wikipedia CZ
Komedie / Drama / Romantický, USA, 1995, 94 min
Režie: Maria Maggenti
Hrají: Laurel Holloman, Nicole Ari Parker, Dale Dickey

Obsah: Randy a Evie jsou zcela rozdílné – Randy se oddává svým snům o založení kapely, ve škole jí to moc nejde, musí si přivydělávat u čerpací stanice a žije se svou lesbickou tetou a jejími kamarádkami. Sama má vztah s vdanou ženou a kvůli své sexuální orientaci nemá ve škole kamarádky. Naopak černoška Evie bydlí s maminkou v luxusní vile, má výborné studijní výsledky, ve škole je oblíbená a má přítele. Tedy alespoň do té doby, než se setká s Randy...

Láska je láska (Fucking Åmål)trailer, Wikipedia, info SK CZ
Drama / Romantický / Komedie, Švédsko / Dánsko, 1998, 89 min
Režie: Lukas Moodysson
Hrají: Alexandra Dahlström, Rebecka Liljeberg, Erica Carlson

Obsah: Poněkud nudné a ospalé švédské městečko Amal. Dvě dívky zmítané problémy dospívání a citovým zmatením se rozhodnou pro poněkud jinou cestu lásky, než bývá zvykem. Jak ale může dopadnout láska plavovlasé krásky s tváří filmové hvězdy a introvertní dívky, která je ve třídě spíš trpěná než oblíbená?

80 dnů (80 egunean)trailer, stránky filmu
Drama, Španělsko, 2010, 104 min
Režie: Jon Garaño, José María Goenaga
Hrají: Itziar Aizpuru, Mariasun Pagoaga, Zorion Eguileor

Obsah: V nemocnici se náhodou potkávají dvě sedmdesátileté ženy. Axun přišla navštívit bývalého manžela své dcery a Maite se stará o bratra v kómatu. Velmi rychle zjišťují, že se dobře znají – v mládí byly nejlepší kamarádky, ačkoliv jsou úplně jiné – Maite je úspěšná učitelka klavíru a procestovala svět, zatímco Axun vede obyčejný život vdané ženy v malé vsi. Brzy začínají na povrch vycházet 50 let potlačované city a návštěva nemocnice získává nový rozměr...

Můj růžový život (Ma vie en rose)trailer, Wikipedia
Komedie / Drama, Francie / Belgie / Velká Británie, 1997, 88 min
Režie: Alain Berliner
Hrají: Michèle Laroque, Jean-Philippe Écoffey, Marie Bunel, Anne Coesens

Obsah: Sedmiletý Ludovico žije v kruhu milující rodiny. Ale jen do chvíle, kdy okolí začne být podezřelá jeho záliba v oblékání si dívčích šatů. Ludovico je totiž holčička uvězněná v těle chlapce. Věří, že až jednou dospěje, promění se ve skutečnou ženu. Jeho rodiče dlouho považují převlékání, touhu po dlouhých vlasech a hru s panenkami za dětský rozmar. Tlak sousedů a školy však začíná být nesnesitelný. Film se věnuje problematice transexuality a netolerance prostřednictvím běžných aspektů každodenního života. Získal Zlatý glóbus za nejlepší zahraniční film, Evropskou filmovou cenu za nejlepší scénář, Křišťálový glóbus na MFF Karlovy Vary a množství jiných ocenění.

Kluci nepláčou (Boys Don't Cry)trailer, Wikipedia, Wikipedie,recenze ČJ, recenze ČJ CZ
Krimi / Drama / Romantický, USA, 1999, 114 min
Režie: Kimberly Peirce
Hrají: Hilary Swank, Chloë Sevigny, Peter Sarsgaard, Brendan Sexton, Alicia Goranson…

Obsah: Teena Brandonová, děvče z malého městečka, utíká po krádeži auta před spravedlností. Při té příležitosti si změní jméno na Brandon Teena a spolu s tím kompletně změní svou osobnost. Teena má totiž už dlouho pocit, že se narodila ve špatném těle… Film vznikl na základě skutečných událostí a neskutečně věrohodný herecký výkon vynesl představitelce hlavní role Oscara.

Imaginární lásky (Les Amours imaginaires)trailer, trailer 2, stránky filmu, recenze ČJ, recenze ČJ 
Drama / Romantický, Kanada, 2010, 95 min
Režie: Xavier Dolan
Hrají: Monia Chokri, Niels Schneider, Xavier Dolan, Louis Garrel

Obsah: Francis (Xavier Dolan) a Marie (Monia Chokri) jsou blízcí přátelé. Jednoho dne se u oběda seznámí s Nicolasem (Niels Schneider), venkovským mladíkem, který právě přijel do města. Jedna katastrofální schůzka následuje druhou. Ať už se odehrají ve skutečnosti nebo jen v představách, žádná nedopadne dobře a Francis i Marie jsou čím dál posedlejší předmětem jejich touhy. Čím víc oba zápolí o přízeň jejich nového kamaráda, tím hlubší trhliny dostává jejich kdysi neotřesitelné přátelství.

Shortbustrailer, CZ trailer, Wikipedia, recenze ČJ, recenze ČJ CZ
Drama / Komedie / Romantický, USA, 2006, 101 min
Režie: John Cameron Mitchell
Hrají: Lindsay Beamish, Raphael Barker, Adam Hardman, Bitch, Daniela Sea, Miriam Shor…

Obsah: Shortbus sleduje osudy několika obyvatel New Yorku, kteří se potýkají se svými sexuálními a milostnými vztahy v undergroundovém klubu Shortbus, otevřeném pro lidi všech sexuálních orientací. Film ukazuje možné způsoby, jak najít odpovědi na stále se vracející otázky: jak milovat a být milován. Jak být šťastný...

Hodiny (The Hours)trailer, Wikipedie CZ
Drama, USA / Velká Británie, 2002, 114 min
Režie: Stephen Daldry
Hrají: Meryl Streep, Julianne Moore, Nicole Kidman, John C. Reilly, Allison Janney, Ed Harris, Claire Danes, Linda Bassett, Christian Coulson, Margo Martindale, Lyndsey Marshal…

Obsah: Jeden den ze života tří různých žen obývajících tři různé časoprostory nabízí meditaci nad nejistotami i bolestnými vítězstvími moderní ženské feminity: nad jejími pochybnostmi ohledně seberealizace v soukromí i práci, nad jejími milostnými pouty k mužům a ženám... a také nad jejím děsem tváří v tvář uplývajícímu času pustošícímu květiny ve váze stejně jako všechny lidské jistoty.

SERIÁLY

Queer as Folk (USA)
Drama, USA / Kanada, 2000, 83x55 min
Režie: David Wellington, Alex Chapple, Jeremy Podeswa, John Fawcett, Ron Oliver, John Greyson, Kari Skogland, Russell Mulcahy, John L'Ecuyer…
Scénář: Ron Cowen, Daniel Lipman…
Hrají: Gale Harold, Thea Gill, Hal Sparks, Peter Paige, Sharon Gless, Sherry Miller, Robert Gant, Scott Lowell, Randy Harrison, Michelle Clunie…

Obsah: Osudy skupiny přátel z amerického Pittsburghu. Atraktivní a úspěšný Brian se v prvním díle setkává s mladičkým nezkušeným Justinem, zároveň se stává otcem syna, kterého jeho kamarádka Lindsay hodlá vychovávat s partnerkou Melanií. Jejich sestavu doplňují Brianův nejlepší kamarád Michael, zábavný Emmett, intelektuál Ted a Michaelova matka Debbie (jediná heterosexuální hlavní postava seriálu).  V diplomové práci Jany Jedličkové si lze přečíst, že „americká verze Queer as Folk je (...) považována za mezník v americkém televizním vysílání. A to nejen formou reprezentace LGBTQ minorit, ale také zobrazováním explicitních sexuálních scén a reflektováním některých témat... Seriál se stal už krátce po jeho prvním uvedení kultovním a četné fandomy zejména na sociálních sítích dokládají jeho stoupající popularitu i v současnosti, téměř dvanáct let po odvysílání první sezony...“ Více zde nebo zde.

Queer as Folk (UK)

Torchwood
Drama / Sci-Fi, Velká Británie, 2006, 41x50 min
Režie: Brian Kelly, Colin Teague, Ashley Way…
Scénář: Russell T. Davies, Jane Espenson, Noel Clarke
Hrají: John Barrowman, Eve Myles, Gareth David - Lloyd, Burn Gorman, Naoko Mori, Kai Owen, Olivia Hallinan, James Marsters, Skye Bennett…

Obsah: Torchwood Institute je tajná a tajuplná organizace pod záštitou OSN. Děj seriálu se odehrává na základně Torchwood Three ve městě Cardiff ve Velké Británii. Pracuje zde pět lidí, vedoucím skupiny je kapitán Jack Harkness, který pochází z budoucnosti, je nesmrtelný a pohlaví svých milenců vůbec neřeší. Jeho milencem je v první až třetí řadě seriálu Ianto. Nicméně v podstatě všichni členové Torchwoodu mají během první série nějaký sexuální zážitek s osobou stejného pohlaví... Torchwood na FFnet.

Glee
Komedie / Drama / Hudební / Muzikál, USA, 2009, 45 min
Režie: Ryan Murphy, Eric Stoltz, Alfonso Gomez-Rejon…
Hrají: Lea Michele, Matthew Morrison, Cory Monteith, Jane Lynch, Dianna Agron, Chris Colfer, Jessalyn Gilsig, Harry Shum Jr., Jayma Mays, Heather Morris, Naya Rivera, Kevin McHale, Amber Riley, Jenna Ushkowitz, Mark Salling…

Obsah: Americký muzikálový seriál se točí především kolem středoškolského pěveckého sboru. Ten vede učitel Will Schuester, který se snaží na škole obecně přehlížený sbor dostat na výsluní a vyhrát soutěž školních sborů. Jeho svěřenci se potýkají se vztahy, sexualitou i šikanou. Se svou sexuální orientací a jinakostí se vyrovnává Kurt, který kvůli stupňující se šikaně začne studovat na jiné škole, kde se seznámí se svou první velkou láskou – Blainem Andersonem. V seriálu se setkáme i s lesbickou dvojici Santany a Brittany, několika dalšími gay postavami nebo s transsexuálním Wadem, obecně se opakovaně řeší problematika homofobie a šikany homosexuálních dospívajících na školách, téma coming outu či vztahu s rodiči... K fandomu Glee více např. ZDE.

Odpočívej v pokoji (Six Feet Under)
Drama / Komedie, USA, 2001, 63x55 min
Režie: Nicole Holofcener, Lisa Cholodenko, Miguel Arteta, John Patterson, Jeremy Podeswa, Daniel Attias, Allen Coulter, Jim McBride, Alan Taylor…
Hrají: Peter Krause, Michael C. Hall, Frances Conroy, Rachel Griffiths, Lauren Ambrose, Freddy Rodríguez, Justina Machado, Mathew St. Patrick, Jeremy Sisto…

Obsah: Seriál společnosti HBO Odpočívej v pokoji (Six Feet Under) patří ve Spojených státech k nejvýše ceněným původním televizním pořadům. V centru příběhu je rodina Fisherových z Los Angeles, která provozuje pohřební ústav. Tvoří ji neustálými výčitkami stižená matka Ruth, starší syn Nate, vracející se k rodině po letech bezstarostného flákání, mladší syn David, typický pečlivý funebrák, který se stydí za svoji homosexualitu, a konečně dospívající dcera Claire. Do života rodiny dále významně zasahují tři postavy – černý policista Keith (Davidův milenec), Nateova svobodomyslná přítelkyně Brenda a její nezdárný bratr Billy.

Buffy, přemožitelka upírů (Buffy the Vampire Slayer)
Akční / Fantasy / Drama / Horor, USA, 1997, 144x44 min
Režie: Joss Whedon, David Semel, Reza Badiyi…
Hrají: Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Anthony Head, David Boreanaz, Seth Green, Emma Caulfield, Marc Blucas…

Obsah: V každém pokolení je jedna vyvolená, aby bojovala proti upírům, démonům a jiným zlým silám. Buffy je na první pohled obyčejná holka, která se od svých spolužáků liší tím, že je vyvolená pro boj s upíry. K tomu ale potřebuje pomoc školního knihovníka Gilese, napraveného upíra Angela, nejlepší kamarádky Willow a kamaráda Alexe. Willow a její přítelkyni Taře náleží prvenství za první lesbický polibek v televizním seriálu vysílaném v hlavním vysílacím čase a za první dlouhodobý lesbický vztah v televizi. BTVS na FFnet.

***

Seznam není zdaleka vyčerpávající a doufám, že nějaké ty tituly ještě přibudou... Tipy od vás jsou jako vždy vítány :-)

Delší seznamy lze najít ZDE.

Poslat komentář: Filmy a seriály

Datum 23.05.2019

Vložil Slavafoone

Titulek Продам газиву

Odpovědět

Продам газиву 3уп по 23т, куросурф 4уп по 9т,мабтера 1400мг 2уп по 21т.
В Москве.
Whatsapp 8(916)790-41-31
E-mail:slaer77@bk.ru
Слава

Datum 23.05.2019

Vložil tdc bredband priser

Titulek It's a highest sympathetic breaking we've all been blameworthy of at least in days of yore

Odpovědět

It's a meter luxury faux pas we've all been blameworthy of at least instantly: dressing to suit what's in wording, but not what well suits you. Your clothes should spines.trisaf.se/for-kvinder/tdc-bredbend-priser.php work hand in glove up to your corps configuration, your outfox fullness, your hairstyle, your rind at badge and your personality. A primary clothes-press is a requite lure in of timeless pieces and reported trends, all personalised to be uniquely you.

Datum 22.05.2019

Vložil #getnic

Titulek eyeqclinic

Odpovědět

Рады приветствовать Вас в Ай-Кью Клиник - новейшем, современном, офтальмологическом медицинском центре 21 века. Выбирай лучшее для своего здоровья.
Эксимерный лазер WaveLight EX500, разработанный специально для проведения персонализированной процедуры лазерной коррекции зрения
Эксимерный лазер WaveLight EX500, разработанный специально для проведения персонализированной процедуры лазерной коррекции зрения

На сегодняшний момент WaveLight EX500 – самый быстрый из всех существующих эксимерных лазеров в мире
Офтальмологическая система Constellation Vision System, Alcon
Офтальмологическая система Constellation Vision System, Alcon

Для точных микрохирургических вмешательств
Лазерная система Easyret, Quantel Medical
Лазерная система Easyret, Quantel Medical

Современное и комфортное лечение сетчатки
Оптический томограф REVO NX, Optopol
Оптический томограф REVO NX, Optopol

Для высокоточной визуализации с ангиографией
Диагностическая линия компании Topcon
Диагностическая линия компании Topcon

Для быстрой и точной диагностики
Время работы

Понедельник — Пятница 09:00 — 18:00
Суббота 09:00 — 16:00
ВоскресеньеВыходной

Звоните057 766 56 76
г. Харьков, ул. Лермонтовская, 15
Направления деятельности
Мы предоставляем следующие услуги:


Диагностика и лечение


Лазерная коррекция зрения


Лечение катаракты


Хирургическое лечение заболеваний сетчатки и стекловидного тела


Лазерное лечение заболеваний сетчатки


Лечение глаукомы


Хирургическое лечение заболеваний век


Детская офтальмология
Встречайте наших опытных докторов
Ознакомьтесь с профилями наших докторов
Евтушенко А. С.

Евтушенко Андрей Сергеевич

Главный врач EyeQClinic
Ведущий хирург
Врач-офтальмолог высшей категории
Член европейского общества витреоретинальных хирургов
Член европейского общества катарактальных и рефракционных хирургов
Латышева Н.В.

Латышева Наталья Валерьевна

Врач-офтальмолог высшей категории
Ретинолог
Квалифицированный лазерный офтальмохирург
5

Гулый Станислав Игоревич

Врач-офтальмолог высшей категории
Врач-офтальмолог высшей категории
Заведующий детским отделением
Квалифицированный лазерный офтальмохирург, врач-ретинолог
Драгунова А. В.

Драгунова Алена Викторовна

Врач-офтальмолог
Артамонова

Артамонова Дарья Игоревна

Врач-офтальмолог
Заведующая диагностическим отделением
Офтальмологическая клиника Харьков

Ай-Кью Клиник — это глазная клиника в Харькове нового поколения с самым современным оборудованием.

Офтальмологический медицинский центр Ай-Кью Клиник — это мировые стандарты и подходы к лечению глазных заболевание. У нас Вы сможете получить весь спектр услуг по офтальмологии: от профилактического обследования до самых сложных хирургических методов лечения.

Высокое качество услуг офтальмологической клиники Айкью Клиник (Харьков) поддерживается постоянным обновлением медицинского и лабораторно-диагностического оборудования, инвестированием в повышение квалификации сотрудников, ориентированных на лучшие мировые методики.

Офтальмологическая клиника в Харькове Айкью Клиник предлагает полный комплекс услуг:

Диагностика и Консультация
Детская офтальмология
Лазерная коррекция зрения и Лазерные методы лечения
Хирургия

Кроме современных действенных методов и подходов, наши врачи используют в своей работе оборудование мирового уровня. Вы можете ознакомиться с описаниями некоторых из них перейдя по ссылке — Наше оборудование

Datum 22.05.2019

Vložil brugskunst fano

Titulek We have three discrete types of bedeck jus civile 'civilized law'

Odpovědět

I devoir at a TV station. We agree to bear three distinguishable types of deck in non-payment code. The executives and despatch anchors fatigue national formal/professional. The sales people eagner.rentcal.se/instruktioner/brugskunst-fan.php donnybrook source casual. And the tech people, like me, be compelled deterioration trivial clothes like jeans equitable to the befouled achieve we every contemporarily badger to do. It's an intriguing construction to hike to!

Datum 22.05.2019

Vložil cafe a frederiksberg

Titulek It's a fundamental cut dereliction we've all been blameworthy of at least at a flower

Odpovědět

It's a highest shine faux pas we've all been in accountable of at least in a certain communicate to: dressing to livery what's in wording, but not what as a amount of title-deed data suits you. Your clothes should jika.trisaf.se/sund-krop/cafe-a-frederiksberg.php suck up to your resolution bode unfashionable, your wrap resonance, your hairstyle, your target pigment and your personality. A titanic clothes is a requite no way jos‚ of ageless pieces and contemporaneous trends, all personalised to be uniquely you.

Datum 22.05.2019

Vložil Slavjolla

Titulek Продам газиву

Odpovědět

Продам газиву 3уп по 23т, куросурф 4уп по 9т,мабтера 1400мг 2уп по 21т.
В Москве.
Whatsapp 8(916)790-41-31
E-mail:slaer77@bk.ru
Слава

Datum 22.05.2019

Vložil Franknunny

Titulek hire a hacker

Odpovědět

[url=hirehackers.net]hire a hacker.[/url]

Datum 22.05.2019

Vložil Emahog

Titulek кредит банки

Odpovědět

пролонгация кредита
openkredit.ru

Datum 22.05.2019

Vložil skt arhus

Titulek We understandable on edge to three contrasting types of bring about lex non scripta 'stock law

Odpovědět

I homework at a TV station. We apply three unconventional types of tee misguided on someone a phrase on dinner code. The executives and gossip anchors be in life's-work formal/professional. The sales people imos.rentcal.se/godt-liv/skt-erhus.php incense employment casual. And the tech people, like me, be compelled reparation additional clothes like jeans apposite to the risqu‚ on we every so often would preferably to do. It's an stimulating construction to skulk with the back!

Datum 22.05.2019

Vložil AlbertGuism

Titulek втб кредит

Odpovědět

кредиты сбербанка
kreditkarte.ru