Oblíbené fandomy

Výběr fandomů do této ankety byl dost obtížný, protože jsou jich tisíce. Omezila jsem se proto na ty nejpopulárnější dle statistik AO3 a Fanfiction.net a přidala jsem také ty, které jsou populární nebo které se objevují ve FB skupině Open Slash (na základě diskusí, příspěvků nebo třeba anket od belldandy). A několik málo fandomů je prostě mých oblíbených - nějakou výsadu jako autorka ankety mít musím :-)

Vybrat můžete tolik možností, kolik chcete - všechny fandomy, které milujete nebo ve kterých se aspoň občas pohybujete (přečtením povídky, hledáním fanartů...). Pokud vám něco chybí, můžete napsat do komentářů.

Důležitá technická poznámka: existuje zřejmě problém se zobrazením ankety například na mobilu, kdy uvidíte (a můžete vybrat) jen menší část možností. Na počítačích by měla anketa fungovat normálně.

Aktuální výsledky také zde.

Diskusní téma: Oblíbené fandomy

Datum 11.03.2017

Vložil Karl

Titulek Nejde

Odpovědět

Chcu hlasovat pro hp a Sherlocka a nemůžu

Datum 12.03.2017

Vložil Rocia

Titulek Re: Nejde

Odpovědět

Z mně neznámých důvodů to moc negunguje na mobilu, na počítači by se mělo zobrazovat vše...

Datum 05.02.2017

Vložil lia

Titulek i na pc nefunguje

Odpovědět

hlasovala jsem na pc a stejně jsem nenašla Sherloka a HP. po odeslání se mi ukázal celí sloupec podle číslíček, ale předtím to bylo jen od Doctor Who

Datum 14.02.2017

Vložil Rocia

Titulek Re: i na pc nefunguje

Odpovědět

To mě mrzí, ale netuším, čím to je... Na mém počítači se ukazují všechny.

Datum 29.01.2017

Vložil ester

Titulek neuplne hlasovanie

Odpovědět

Chcela som zahlasovat za HP a LOTR, Teenwolf a nevidela som to v moznostiach. Tak som dala aspon Merlina, co tam bol a ked som zahlasovala, objavili sa mi aj tie, co tam najskor neboli a teraz sa mi uz neda hlasovat...

Datum 30.01.2017

Vložil Rocia

Titulek Re: neuplne hlasovanie

Odpovědět

Ahoj, problém je se zobrazením ankety na mobilu, na počítačích by měla fungovat normálně. A po určité době je myslím možné hlasovat znovu, můžeš to zkusit třeba za 14 dní :-)

Datum 21.01.2017

Vložil sisi

Titulek pro oči nevidím

Odpovědět

a nemohu najít své oblíbené ff fandomy. Nu což, přiznám se písemně zde, že ff je pro mě až náhradní formou literatury za klasickou. V pravém slova smyslu mám ráda klasickou literaturu, tedy dobře svázanou, pěkně iluminovanou, někdy i s obrázky a to literaturu renesanční, barokní, antickou a starší, celé 19.století, geograficky českou i anglickou literaturu, některé kousky literatury 20. století, třeba dadaistickou literaturu, odbornou literaturu z oblasti archeologie, speleologie. Hudební dějiny, národní pohádky, regionální pověsti, báje i mýty, církevní dějiny, a tak dále, strašně moc věcí.
Ovšem zpět k fanfomům na netu. Mám ráda velkou část světa HP, např. cestování časem, Severitus - moc a moc, Snarry, ale i pěknou Snamione, nebo Dramione. Dobrodružné SS/HP, HP/DM. Romantiku v každém ohledu. :-)

Datum 30.01.2017

Vložil Rocia

Titulek Re: pro oči nevidím

Odpovědět

Díky za zajímavý komentář, jinak existuje problém se zobrazením ankety na mobilu (proto možná nevidíš své oblíbené fandomy), na počítačích by měla fungovat normálně. A po určité době je myslím možné hlasovat znovu, můžeš to zkusit třeba za 14 dní :-)